
















































































Dertiger jaren woningen kenmerken zich vaak door fraaie architectuur en karakteristieke details, mede daarom zijn deze woningen in ons land zeer gewild.
In hartje Zevenaar staat gesitueerd deze werkelijk prachtig vormgegeven en zeer volumineuze half-vrijstaande woning met vrijstaande garage, oprit, serre, dakkapel en balkon. Veel denkbare dertiger jaren details vindt u terug in deze woning. Denkt u bijvoorbeeld aan een kamer en suite, paneeldeuren, glas in lood, en mooie dak overstekken.
De woning is gebouwd omstreeks 1934, meet een zeer comfortabel woonoppervlak van 222 m², een inhoud van
847 m³ en staat gunstig gesitueerd op een royaal en zonnig perceel van 545 m² eigen grond.
De huidige eigenaar heeft de woning door de jaren heen uitstekend onderhouden, nagenoeg geheel voorzien van isolerende beglazing/voorzetramen, maar bovenal ook met veel liefde bewoond.
Zevenaar ligt centraal t.o.v. de steden Arnhem, Nijmegen en Doetinchem, beschikt over alle denkbare voorzieningen zoals een gezellig stadscentrum met diverse horeca, een grote diversiteit aan winkels, een rijk verenigingsleven, openbaar vervoer, scholen en sportaccommodaties.
Indeling;
Begane grond; entree, hal met trapopgang, toilet, meterkast met vernieuwde elektrische installatie en toegang tot ruime kelder. Vanuit de hal bereikt u de woonkeuken met keuken in hoekopstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een koelkast, combi-oven, vaatwasser en gaskookplaat met afzuig unit. Aansluitend bereikt u de bijkeuken/inpandige berging met opstelling witgoed, c.v. opstelling (HR Combi/bouwjaar 2015) en achterdeur.
De sfeervolle kamer en suite, met nog de authentieke schuif/paneeldeuren met glas in lood en vaste kasten, is uitgebouwd met een aluminium serre en biedt derhalve een zeer prettige lichtinval. In de gezellige voorkamer staat een houtkachel opgesteld.
De kamer en suite beschikt over een houten parketvloer, de hal en serre over een keramische tegelvloer en de keuken is voorzien van een zeil.
Zowel de serre met schuifpui alsmede de bijkeuken/berging geven toegang tot de ruime tuin met meerdere terrasmogelijkheden. Een zonnige, maar ook een heerlijke schaduwplek zijn moeiteloos te vinden. De aanwezige garage is recent voorzien van een nieuw dakbeschot met nieuwe dakbedekking.
1e Verdieping; overloop met gemoderniseerd toilet en trapopgang naar 2e verdieping, 4 kamers waarvan 3 slaapkamers en 1 studeerkamer. Deze studeer/werkkamer biedt doorgang naar de badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel en radiator. De ouderslaapkamer in de achtergevel geeft toegang tot een balkon en de 2 grote slaapkamers zijn voorzien van een wastafel.
2e Verdieping; via vaste trap bereikbare 2e verdieping met 2 slaapkamers en een bergzolder.
Deze ruime bergzolder met dakvenster kan mogelijk ook worden ingericht als extra slaapkamer.
Bent U de woningzoeker die de kans gaat pakken om te wonen in deze prachtige jaren ‘30 woning gelegen aan één van de mooiste lanen van Zevenaar?
Neem dan contact op met ons kantoor, U bent van harte welkom om de woning te komen bezichtigen!
Overdracht
- Prijs
- € 475.000 k.k.
- Aanvaarding
- In overleg
Beschikbaarheid
- Status
- Verkocht
Bouw
- Object type
- Woonhuis
- Bijzonderheden
- Gedeeltelijk gestofferd
- Voorzieningen
- TV kabel, Buitenzonwering, Rookkanaal, Glasvezel kabel, Natuurlijke ventilatie
Dak
- Soort dak
- Samengesteld dak
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 222 m2
- Externe bergruimte
- 15 m2
- Volume
- 847 m3
- Perceeloppervlakte
- 545 m2
Indeling
- Kamers
- 8
Tuin
- Tuin
- Achtertuin, Voortuin, Zijtuin
- Kwaliteit tuin
- Verzorgd
- Positie
- Zuidwest
Garage
- Garage
- Vrijstaand steen
Parking
- Parkeerfaciliteiten
- Op eigen terrein