

















































Op zoek naar een fraai gelegen, luxe woning met zeer royale oprit in een kindvriendelijke woonwijk?
Dan kan dit weleens jouw ideale woning zijn!
Rust, ruimte, luxe, energiezuinigheid en optimale daglichttoetreding zijn enkele kenmerken van deze uitstekende woning.
Deze helft van een dubbel woonhuis met berging is gebouwd in 2005 en staat op een perceel van 248 m2. De royale en goed omsloten tuin met overkapping ligt op het westen en biedt veel privacy (helemaal als de heg straks weer groen is). De woning ligt in de kindvriendelijke wijk ‘Diesfeldt’ aan de rand van het dorp Groessen. Dit plan is ruim opgezet en de uitstraling en stijl van de woningen doen de jaren ’30 herleven.
Indeling
Begane grond: thuiskomen doe je via de eigen oprit en de voordeur naar de entree, hal met droogloopmat, toiletruimte met hangcloset en fontein en de meterkast (6 groepen).
Aan de voorkant van de woning bevindt zich de open keuken en is er ruimte voor de eettafel. De keuken heeft een hoekopstelling en beschikt over een composiet keukenblad, een 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, combi oven/magnetron (2017 vernieuwd) en voldoende opbergruimte.
De tuingerichte L-vormige woonkamer biedt rechtstreeks toegang tot de overkapping en de keurige achtertuin.
De grote raampartijen aan zowel de voor- als de achterkant van de woning zorgen voor zeer plezierig lichtinval in de woning. De vloerverwarming op de gehele begane grond geeft de woning een aangename en constante temperatuur.
Tuin: vanuit de woonkamer stap je onder de in 2014 gebouwde aluminium/glazen overkapping. Deze overkapping zorgt ervoor dat je heerlijk beschut buiten kunt vertoeven. De tuin (met achterom) is verder keurig aangelegd, biedt veel privacy en vanuit de tuin heb je ook toegang tot de stenen berging. Deze berging is ideaal voor opslag.
Via trap in de woonkamer naar de…
1e verdieping: ruime overloop met toegang tot 2 slaapkamers, waarbij de zeer royale ouderslaapkamer is gesitueerd aan de achterzijde en is voorzien van een fraaie schuifkastenwand, elektrisch bedienbaar rolluik en een airco unit. Het vermogen van deze airco zorgt ook voor koeling van de begane grond tijdens hete zomers.
Van origine zaten er 2 slaapkamers aan de voorzijde van de woning, maar hier hebben de huidige bewoners 1 grote slaapkamer van gemaakt. Ook op beide slaapkamers zorgen de grote raampartijen weer voor veel lichtinval.
Moderne en goed bemeten badkamer met ligbad, separate douchecabine, dubbele designwastafel met meubel en hangcloset.
Via vaste trap naar…
2e verdieping: zolder/hobbyruimte met mogelijkheid om een slaapkamer te realiseren. De zolder is compleet geïsoleerd en heeft een Velux dakraam, schuifkasten, inbouwspots, aparte kast voor C.V.-opstelling (Nefit Trendline 2017) en unit voor mechanische ventilatie (2016), aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Algemene gegevens
• Bouwjaar: 2005
• Indicatie inhoud: 418 m3
• Woonoppervlakte: 104 m2
• Overige inpandige ruimte (berging): 10 m2
• Gebouwgebonden buitenruimte (overkapping): 18 m2
• Perceeloppervlakte: 248 m2
Aanvullende informatie
• Voorlopig groen energielabel A
• Vloerverwarming op gehele begane grond
• Airco geplaatst in 2019
• Een ventilatiesysteem in het hele huis
• Volledig geïsoleerd woonhuis met HR++ glas
• Hoge plafonds
• Buitenschilderwerk in september 2021 uitgevoerd
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Lees de volledige omschrijvingOverdracht
- Prijs
- € 379.000 k.k.
- Aanvaarding
- In overleg
Beschikbaarheid
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Object type
- Woonhuis
- Bijzonderheden
- Gedeeltelijk gestofferd
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, Rolluiken, Airconditioning, Dakraam, Glasvezel kabel
Dak
- Soort dak
- Dwarskap
- Materiaal
- Pannen
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 104 m2
- Externe bergruimte
- 0 m2
- Volume
- 418 m3
- Perceeloppervlakte
- 248 m2
Indeling
- Kamers
- 4
Tuin
- Tuin
- Achtertuin, Voortuin
- Kwaliteit tuin
- Verzorgd
- Positie
- West
Garage
- Garage
- Geen garage
Parking
- Parkeerfaciliteiten
- Openbaar parkeren, Op eigen terrein