Verkocht
Bouwjaar Bouwjaar 2007
Woonoppervlak Woonoppervlak 187 m2
Aantal kamers Aantal kamers 7
Perceel Perceel 481 m2

Aan de rand van de populaire woonwijk “De Nieuweling” gelegen vrijstaande woning, type notariswoning, met een statige en stijlvolle uitstraling. Dit is een zeer complete woning en heeft een efficiënte indeling met eigen oprit, garage met carport, veranda met afsluitbare glazen panelen, erker en goed bemeten tuin op het zuidoosten met tuinberging.

Deze jonge woning uit 2007 heeft een groen energielabel A, (optimaal geïsoleerd + voorzien van dubbel glas en is aangesloten op stadsverwarming dus gasloos).

De woning ligt aan de achterzijde vrij, aan de voorzijde aan een rustige straat met extra parkeerruimte. Nabij alle benodigde voorzieningen, zoals het gezellige centrum van Duiven, scholen en uitgebreid bedrijventerrein. Ook de natuur uiterwaarden, ‘t Horsterpark, de Posbank, park Nieuweling, speelgelegenheid en sport (tennis, padel en korfbal) zijn dichtbij gelegen. De ontsluiting naar omliggende plaatsen en snelweg is goed te noemen.

Indeling:
Begane grond:
Entree via dubbele deuren naar hal, fraai trappenhuis met open hardhouten trappen, toiletruimte (zwevend toilet en fontein) en meterkast met stadsverwarming en automatenkast.

De goed bemeten begane grond is voorzien van een fraaie grindvloer met grotendeels vloerverwarming. Er is een ruime living met erker en moderne, hangende open haard. Deze ruimte is licht, heeft dubbele deuren naar de veranda en is groot genoeg voor verschillende indelingsmogelijkheden.
De living en de woonkeuken worden gescheiden middels fraaie, antieke schuifdeuren met glas in lood.

De woonkeuken met mogelijkheid voor eetgedeelte heeft een vrijstaand keukenblok met kookeiland voorzien van een nieuwe inductie kookplaat (2020) met een moderne afzuigkap (2020), vaatwasser en barretje met krukken. Er is een apparatenwand met veel kastruimte en inbouwapparatuur zoals een koelkast, vriezer, oven en magnetron.

Vanuit de woonkeuken komt u in uitbouw waar zich nu de aparte eetkamer is met aangrenzend een tuin/werk/studeerkamer en de deur naar de garage. Deze ruimte is voor verschillende doeleinden te gebruiken.

De garage (2.67 m bij 4.39 m) is middels dubbele openslaande deuren vanuit de oprit/carport te bereiken alsmede vanuit de tuinkamer. De garage is geïsoleerd en voorzien van water- en elektra aansluiting, ideale opstelplaats voor wasmachine en droger.

Veranda, vanuit de living en woonkeuken is de veranda (16.5 m2) bereikbaar, een echt verlengstuk van de woning. Er is een glazen schuifwand, waardoor er eerder in het seizoen en langer van genoten kan worden van veranda en tuin. Aan de buitenzijde is een zonnescherm, zodat de temperatuur ook prettig blijft in de veranda.

Tuin:
Aan de voorzijde is een onderhoudsvriendelijk voortuin met eigen oprit en extra mogelijkheid om te parkeren, fraai en kloppend bij de uitstraling van de woning zijn de beukenhagen.
De achtertuin is op het zuidoosten georiënteerd, er is een groot terras aan de veranda/woning zijde welke doorloopt in het pad achter de garage en het gazon. De tuin is diep genoeg om aan het einde van de dag ook in de zon te kunnen zitten op het tweede terras. Handig is de tuinberging met luifel voor bijvoorbeeld de opslag van het tuingereedschap en openhaard hout.

1e verdieping:
Ruime en lichte overloop met separaat toilet.
Slaapkamer 1, de ouderslaapkamer (16.1 m2 groot) met apart inloopgedeelte waar zich de inbouwkast bevindt. Slaapkamer 2 (12.3 m2 groot) en slaapkamer 3 (12 m2 groot). Alle kamers zijn goed van formaat, voorzien van grindvloer en licht, doordat er meerdere raamopeningen zijn.

Moderne badkamer met ligbad, in hoekopstelling, inloopdouche voorzien van nis voor shampoo en een draingoot. Er is een hangkast, dubbele vaste wastafel met spiegel en daarnaast is de badkamer voorzien van vloerverwarming en radiator.

2e verdieping:
Middels vaste trap te bereiken zolderruimte. Nu met overloop, ruime (slaap)kamer 4 met dakkapel, Velux dakraam en veel vaste kastruimte. Tevens is er nog een kamer, ideaal als slaapkamer 5, hobby kamer of thuiswerkplek, deze kamer is net als de andere kamer op de zolder voorzien van een keurige laminaatvloer, radiator en Velux dakraam.

Algemene gegevens:
Bouwjaar: 2007.
Indicatie inhoud: 751 m3.
Woonoppervlakte: 186.7 m2.
Tuinberging: 5.6 m2.
Gebouw gebonden bergruimte (oa overkapping, carport): 25.8 m2.
Overige inpandige ruimte (garage): 12.1 m2.
Perceeloppervlakte: 481 m2.

Aanvullende informatie:
Energielabel A.
Warm water en verwarming middels stadsverwarming.
Isolatie: dak-, muur- en vloerisolatie en voorzien van dubbel glas.
Begane grond en de badkamer zijn voorzien van vloerverwarming.
Schilderwerk buitenzijde 2017 uitgevoerd.
Veel sierpleister en glasvezelbehang toegepast.
Fraai en slim aangelegde zeer beschutte tuin met veel privacy.
Begane grond en 1e verdieping voorzien van een mooie grindvloer.
Ramen 1e etage voorzien van plissé gordijnen en ramen benedenverdieping voorzien van fraaie houten jaloezieën.
Het centrum van Duiven, sport (korfbal, tennis, padel enz.), natuur (o.a. park De Nieuweling) en openbaar vervoer zijn op korte afstand te vinden.

Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.

Lees de volledige omschrijving

Overdracht

Prijs
€ 775.000 k.k.
Aanvaarding
In overleg

Beschikbaarheid

Status
Verkocht

Bouw

Object type
Woonhuis
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, Rolluiken, TV kabel, Buitenzonwering, Rookkanaal, Dakraam

Dak

Soort dak
Schilddak
Materiaal
Pannen

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
187 m2
Externe bergruimte
6 m2
Volume
751 m3
Perceeloppervlakte
481 m2

Indeling

Kamers
7

Tuin

Tuin
Achtertuin, Voortuin, Zijtuin
Kwaliteit tuin
Verzorgd
Totale oppervlakte
390 m2
Positie
Zuidoost

Garage

Garage
Inpandig, Carport, Parkeerplaats

Parking

Parkeerfaciliteiten
Openbaar parkeren, Op eigen terrein