Verkocht
Bouwjaar Bouwjaar 1991
Woonoppervlak Woonoppervlak 111 m2
Aantal kamers Aantal kamers 5
Perceel Perceel 159 m2

Zoek je een royale gezinswoning in een mooie kindvriendelijke buurt, op 5 minuten lopen van het station en dicht bij voorzieningen als scholen (basis- en voorgezet onderwijs) en diverse winkels; zoals het winkelcentrum ‘t Eilandplein? Dan is deze goed onderhouden woning misschien wel jouw nieuwe huis. Met een prachtige terrasoverkapping , nieuwe keuken en toilet en maar liefst 4 slaapkamers noemen we enkele hoogtepunten van deze woning, dat de laatste jaren flink is gemoderniseerd en in 2021 nog van binnen volledig is geschilderd.

Als we het hebben over instapklaar, dan is dit huis aan de Korenbloem de overtreffende trap. Maar er is ook nog alle ruimte om het huis te veranderen. Voordat we je mee naar binnen nemen, vertellen we je eerst graag wat over de wijk waarin het huis staat.

Duiven Zuid is een gezellige, kindvriendelijke en groene wijk in Duiven. Je vindt in de buurt alle voorzieningen die je maar wenst, van scholen en winkels tot kinderdagverblijven en sportverenigingen. Het Horsterpark ligt dichtbij. Bovendien woon je hier op een steenworp van Arnhem en zijn uitvalswegen als de A12 en A50 gemakkelijk bereikbaar. Bij het huis aan de Korenbloem heb je voldoende parkeerruimte.

Klinkt goed toch?

Veel ruimte, veel leefgenot!

Laten we snel naar binnen gaan, want over het huis zelf is ook genoeg te vertellen. Oh wacht, voordat we de voordeur opendoen, werpen we nog een blik op de voortuin. Die ligt op het zuidwesten en is onderhoudsarm met grote tegels en veel ruimte om je fietsen neer te kunnen zetten.

Dan gaan we nu echt naar binnen via de entree met droogloopmap. Hier vind je de trap naar de eerste verdieping, garderoberuimte, radiator, luxe en moderne toiletruimte (2020 vernieuwd met zwevend toilet en fontein), meterkast (uitgebreide automatenkast van 2020 en met stadsverwarming). Vanuit de hal kom je in de woonkamer terecht.

In de recent vernieuwde woonkamer profiteer je optimaal van het licht van buiten door de grote raampartijen. Fraai zwarte kozijn net als de kozijnen op de gehele begane grond en met nieuwe zwarte deuren. Op de vloer ligt een lichte massief eiken houten vloer, de wanden zijn gestuukt en deels voorzien van behang. Het zitgedeelte is aan de voorzijde met veel lichtinval door de grote raampartij (voorzien van rolluik) en speels zijraam. Er is een zeer goed bemeten en praktische trapkast ideaal voor opslag en voorraad. Aan de tuinzijde van de woning is het eetgedeelte, hier is tevens de airco zodat het in de zomer lekker koel blijft.

De open keuken (2020) is voorzien van een tegelvloer en heeft een zwart natuurstenen werkblad met spoelbak en inbouwapparatuur te weten: inductie kookplaat met 5 kookplaten, afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron/oven, koelkast en vriezer. Daarnaast is er een veel kastruimte o.a. door de onder- en de bovenkasten.

Eén van de paradepaardjes van de woning is ongetwijfeld de zonnige achtertuin. Die ligt op het oosten en heeft een diepte van liefst 12 meter. De achtertuin in 2021 voorzien van een fijne veranda (5.3 m bij 3.05 m) met spotjes en aan binnenzijde een elektrisch zonnescherm (2022). Mogelijkheid om de veranda dicht te zetten is aanwezig. Hier kun je maximaal genieten van het buiten leven.
De tuin is bestraat met grote tegels, met vlonder en is verzorgd. Er is een stenen berging (6 m2) en een houten berging (3.2 m2) uit 2020. Rondom staan er nette schuttingen en er is een poort naar het achterpad.

We nemen je mee naar de eerste verdieping.
Overloop, ouderslaapkamer (14.1 m2) aan de voorzijde met dakraam voorzien van rolluik, knieschotten voor extra bergruimte en speelse hoek. Slaapkamer 2 tevens aan de voorzijde van (6.1 m2), nu in gebruik als kastenkamer, slaapkamer 3 (9.8 m2) is aan de achterzijde en is voorzien van airco en rolluik. De gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer.

Zeer bruikbare badkamer met inloopdouche voorzien van douchedeur, wastafel met planchet en spiegel, 2de zwevend toilet, verlaagd plafond met spotjes en design radiator. Naast de mechanische afzuiging is er natuurlijke ventilatie middels het raam, ook deze is voorzien van elektrisch rolluik.

De tweede verdieping is met een vaste trap te bereiken en heeft een fijne voorzolder met de aansluitingen voor de wasapparatuur en vaste kasten wand. Grote 4de slaapkamer voorzien van laminaatvloer veel bergruimte in de knieschotten en veel lichtinval door de 2 dakramen met rolluiken. Deze zeer fraaie kamer heeft een radiator en ook een airco!

Aanvullende informatie
• Isolatie: dak-, muur- en vloerisolatie.
• De gehele woning is voorzien van dubbel glas.
• Warm water en verwarming middels stadsverwarming.
• Energielabel A!
• Rondom voorzien van rolluiken en elektrisch zonnescherm aan achterzijde.
• Vanaf 2019 is de woning op de begane grond en zolder gemoderniseerd.
• Gunstige ligging en op loopafstand t.o.v. openbaar vervoer, scholen, speeltuintjes en winkels.
• Veel bergruimte (o.a. trapkast en knieschotten) in de woning en buiten (2 bergingen) aanwezig.
• In 2020 is de woning van buiten volledig geschilderd
• In 2021 is de woning van binnen volledig geschilderd

Algemene gegevens:
Bouwjaar: 1991.
Indicatie inhoud: 381 m3.
Woonoppervlakte: 110.5 m2.
Externe bergruimte: steen berging 6 m2 en houten berging 3.2 m2.
Perceeloppervlakte: 159 m2.

U leest het al een zeer compleet woonhuis aan een rustige straat met voldoende parkeer en speel gelegenheid.

Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.

Lees de volledige omschrijving

Overdracht

Prijs
€ 309.500 k.k.
Aanvaarding
In overleg

Beschikbaarheid

Status
Verkocht

Bouw

Object type
Woonhuis
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, Rolluiken, Airconditioning, Dakraam

Dak

Soort dak
Zadeldak
Materiaal
Pannen

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
111 m2
Externe bergruimte
6 m2
Volume
381 m3
Perceeloppervlakte
159 m2

Indeling

Kamers
5

Tuin

Tuin
Achtertuin, Voortuin
Kwaliteit tuin
Fraai aangelegd
Totale oppervlakte
105 m2
Positie
Oost

Garage

Garage
Geen garage

Parking

Parkeerfaciliteiten
Openbaar parkeren