
































































Een super knusse tweekapper met dubbele parkeerplek op eigen terrein | Goed onderhouden en keurig bewoond | Geweldig gelegen aan een autovrije straat op loopafstand van de wijkvoorzieningen
Een betaalbare tweekapper is niet vaak te koop in Doetinchem en om deze reden zijn we er trots op deze goed onderhouden helft van dubbele woning, met in kaploodsstijl gebouwde houten berging, op een rustige woonstek te koop te mogen aanbieden. Daarmee is dit een geweldige woonkans in de zo graag bewoonde Landelijke buurt van Dichteren!
Deze woning is gebouwd in 2004 wat betekent dat het geheel is geïsoleerd (energielabel B). Recentelijk is de CV ketel vernieuwd, is het buitenschilderwerk geheel uitgevoerd en zijn in 2018 zelfs nieuwe dakpannen gelegd.
Kortom: deze woning is met zorg en aandacht bewoond en onderhouden!
De maatvoering:
Woonoppervlakte: 111 m² | Inhoud: 433 m³ | Berging: 10,3 m² (ongefundeerd)
Indeling van de woning
Begane grond:
• entree, hal met stijlvolle trapopgang en meterkast;
• ruime woonkamer met zicht op -en tuindeuren naar- de achtertuin, verder een deur naar trap-/provisiekast;
• open keuken in hoekopstelling welke beschikt over een granieten werkblad, een 4 pits gaskookplaat, een afzuigkap, combimagnetron (2016), koelkast en een vaatwasmachine (2018).
• een open doorloop naar de eetkamer;
• een praktische achterentree/bijkeuken met witgoedaansluitingen en grote vaste kasten wand.
Verdieping:
• overloop;
• 3 slaapkamers, allen met een groot dakvenster;
• badkamer met inloopdouche, wastafel, wandcloset en een zitbad. De badkamer beschikt over elektrische vloerverwarming.
Zolder:
via een vlizotrap te bereiken bergzolder met CV ketel, de installatie ten behoeve van de afzuiging in de woning en bovenal veel berg/opslagruimte.
Buiten de woning:
De verzorgd aangelegde achtertuin is zonnig gelegen en beschikt over een omloop om de woning heen alsmede een achterom. Loop je de poort door dan sta je hier direct op je eigen dubbele parkeerplaats.
In de tuin is een vrijstaand houten schuur met terrasje onder de dakoverstek geplaatst.
De straat Tirol is geen doorgaande weg maar is onderdeel van de fietsverbinding tussen grofweg de woonboulevard en treinstation De Huet / Winkelcentrum De Bongerd. Hierdoor is het opvallend rustig. Op loopafstand kun je, via de loopbrug over het nabij gelegen water, het Willy Brandtplein met supermarkt, basisscholen, kinderopvang en medisch centrum bereiken.
Wat een leuk en gezellig huis! Vind jij dit ook? Maak dan snel een bezichtigingsafspraak via Heilbron Makelaardij in Doetinchem.
Lees de volledige omschrijvingOverdracht
- Prijs
- € 325.000 k.k.
- Aanvaarding
- In overleg
Beschikbaarheid
- Status
- Verkocht
Bouw
- Object type
- Woonhuis
- Bijzonderheden
- Gedeeltelijk gestofferd
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, TV kabel, Dakraam, Glasvezel kabel, Natuurlijke ventilatie
Dak
- Soort dak
- Zadeldak
- Materiaal
- Pannen
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 111 m2
- Externe bergruimte
- 10 m2
- Volume
- 433 m3
- Perceeloppervlakte
- 208 m2
Indeling
- Kamers
- 4
Tuin
- Tuin
- Achtertuin
- Kwaliteit tuin
- Verzorgd
- Positie
- Zuid
Garage
- Garage
- Geen garage
Parking
- Parkeerfaciliteiten
- Openbaar parkeren, Op eigen terrein