

























































Ben jij de klusser of hobbyist die een woning zoekt op een heerlijk perceel van 428m2 en een extra royaal bijgebouw?
In het graag bewoonde dorp Didam op loopafstand van het gezellige centrum gelegen, geschakelde tweekapper met aangebouwde bijkeuken, inpandige berging/garage, carport, eigen oprit voor meerdere auto’s, ruime diepe zonnige tuin en extra garage/werkplaats(25 m2) met elektrische geïsoleerde overheaddeur.
Deze woning staat gesitueerd op een heerlijk ruim en zonnig perceel van maar liefst 428m2 eigen grond!!
Op loopafstand bevinden zich allerhande voorzieningen zoals het gezellige centrum van Didam met een grote diversiteit aan winkels, openbaar vervoer, scholen en sportaccommodaties, tevens bevinden zich de ontsluitingswegen richting Doetinchem (A18) alsmede Arnhem (A12) in de directe nabijheid.
Deze omstreeks 1961 op traditionele wijze gebouwde en keurig onderhouden woning meet een gebruiksoppervlakte van 105 m2 ( inclusief inpandige berging) en een inhoud van 432 m3.
De woning beschikt deels over isolerende beglazing en dakisolatie. De zuidelijk gelegen dakvlakken zijn uitermate geschikt voor zonnepanelen. Enkele aandachtspunten zijn bijvoorbeeld de oudere dakgoten en mogelijke extra
na-isoleren in het kader van verduurzaming. De rondom de woning aanwezige rolluiken dragen al mede bij aan een optimaal wooncomfort en isolatie.
Indeling;
Begane grond; entree met garderobe, meterkast (stoppenkast), kelder, trapopgang en toilet, woonkamer met schouw, leef-keuken met nette keukenopstelling voorzien van een inductie kookplaat met afzuig-unit, combi-oven, koelkast en vaatwasser.
De voormalige garage met vliering is opgedeeld in een praktische bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en droger en inpandige berging/garage.
De bijkeuken geeft toegang tot de zeer riante achtertuin van maar liefst ca. 300m2!!. Door de ligging (zuidwesten) en diepte genereerd de achtertuin een optimale bezonning, veel terrasmogelijkheden alsmede optimale privacy.
Het achter op het perceel gelegen extra bijgebouw met elektrische en geïsoleerde overheaddeur is voor meerdere doeleinden geschikt. Denk bijvoorbeeld aan stalling, hobbyruimte en/of praktijk/kantoor aan huis.
1e verdieping; overloop met vlizotrap naar zolder, 3 slaapkamers, nette en ruime badkamer met douchecabine, ligbad en wastafel. Op de vliering van de aangebouwde berging/bijkeuken is een geiser gesitueerd voor warm water voorziening keuken.
2e verdieping: via vlizotrap te bereiken ruime bergzolder met dakraam en c.v. opstelling (HR Combi/bouwjaar 2017).
Bijzonderheden;
– Meetrapport conform BBMI/NEN 2580 aanwezig.
– Verkoper is gevolmachtigde namens eigenaar. Artikel feitelijke staat zal worden opgenomen in de koopovereenkomst omdat verkoper niet alle informatie kan verstrekken omdat hij de woning langdurig niet meer zelf heeft bewoond.
De prima locatie, het mooie extra bijgebouw alsmede het zeer royale perceel maken het object een bezichtiging zeker de moeite waard!
Vraagprijs € 275.000,- aanvaarding kan spoedig.
Lees de volledige omschrijvingOverdracht
- Prijs
- € 275.000 k.k.
- Aanvaarding
- In overleg
Beschikbaarheid
- Status
- Verkocht
Bouw
- Object type
- Woonhuis
- Bijzonderheden
- Gedeeltelijk gestofferd
- Voorzieningen
- TV kabel, Glasvezel kabel
Dak
- Soort dak
- Dwarskap
- Materiaal
- Pannen, Bitumineuze Dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 105 m2
- Externe bergruimte
- 25 m2
- Volume
- 432 m3
- Perceeloppervlakte
- 428 m2
Indeling
- Kamers
- 4
Tuin
- Tuin
- Achtertuin, Voortuin
- Kwaliteit tuin
- Verzorgd
- Positie
- Zuid
Garage
- Garage
- Vrijstaand steen, Inpandig, Garage met carport
- Totaal aantal garages
- 2
Parking
- Parkeerfaciliteiten
- Openbaar parkeren