Verkocht
Bouwjaar Bouwjaar 1986
Woonoppervlak Woonoppervlak 137 m2
Aantal kamers Aantal kamers 5
Perceel Perceel 212 m2

Goed gelegen in een graag bewoonde wijk en op loopafstand van het gezellige centrum van Didam bieden wij u aan deze; geschakelde twee onder één kap woning met eigen oprit, berging/garage, bijkeuken, balkon en zonnige tuin.

Dit woonhuis is in 1986 op traditionele wijze gebouwd, meet een comfortabele woonoppervlakte van 137 m2 (inclusief berging/voormalige garage), een inhoud van ca. 485 m3 en staat gunstig gesitueerd op een zonnig perceel van 212 m2 eigen grond.

De middelgrote plaats Didam ligt centraal tussen Arnhem en Doetinchem en beschikt over alle denkbare voorzieningen zoals een gezellig centrum met diverse horeca, een grote diversiteit aan winkels, openbaar vervoer, scholen en sportaccommodaties.
Op fietsafstand van de woning bevinden zich de uitgestrekte “Montferlandse bossen” met prachtige wandel en fietsroutes. Ook biedt Didam een rijk verenigingsleven, kortom voor een ieder een heerlijke plaats om te wonen!

Indeling;
Begane grond; entree, hal met meterkast, trapopgang, trapkast met verdeler vloerverwarming en toilet met fontein, open keuken met moderne keuken in U-opstelling voorzien van allerhande inbouwapparatuur zoals een koelkast, vaatwasser, oven, koffiezetautomaat en een 5 pits gaskookplaat met design RVS afzuigunit, sfeervolle woonkamer met gezellige open haard en schuifpui.
Vanuit de woonkamer is de praktische bijkeuken met witgoed en c.v. opstelling (HR Combi/bouwjaar 2009) toegankelijk, aansluitend de verwarmde berging met houten draaideuren.
Deze berging doet momenteel dienst als stalling/hobbyruimte maar kan natuurlijk ook prima ingericht worden als kantoor/praktijk aan huis en/of slaapkamer op de begane grond. Hierdoor behoort ook LEVENSLOOPBESTENDIGE bewoning tot de mogelijkheden.
De woonkamer, keuken en hal zijn voorzien van strak gesmeerde grindvloer met comfortabele vloerverwarming.
De verzorgde tuin is gesitueerd op het Zuiden en biedt dus een optimale bezonning.

1e Verdieping; overloop met toegang tot de ruimte boven de garage welke dienst kan doen als berging of zelfs extra slaapkamer. Verder op deze verdieping 2 ruim bemeten slaapkamers met vaste kasten en een keurige en volledig betegelde badkamer met een douchecabine, ligbad, toilet, radiator en wastafel.

2e verdieping: via vaste trap te bereiken ruime open 2e verdieping met de mogelijkheid om 1-2 extra slaapkamer(s) te realiseren.

Vanafprijs € 335.000,- k.k. aanvaarding in overleg. Aanvaarding kan spoedig.

Lees de volledige omschrijving

Overdracht

Prijs
€ 335.000 k.k.
Aanvaarding
In overleg

Beschikbaarheid

Status
Verkocht

Bouw

Object type
Woonhuis
Bijzonderheden
Gedeeltelijk gestofferd
Voorzieningen
Rolluiken, TV kabel, Natuurlijke ventilatie

Dak

Soort dak
Dwarskap
Materiaal
Pannen

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
137 m2
Externe bergruimte
0 m2
Volume
485 m3
Perceeloppervlakte
212 m2

Indeling

Kamers
5

Tuin

Tuin
Achtertuin, Voortuin
Kwaliteit tuin
Verzorgd
Positie
Zuid

Garage

Garage
Aangebouwd steen, Inpandig

Parking

Parkeerfaciliteiten
Betaald parkeren, Op eigen terrein