Verkocht
Bouwjaar Bouwjaar 1981
Woonoppervlak Woonoppervlak 109 m2
Aantal kamers Aantal kamers 4
Perceel Perceel 304 m2

De Plataan 82 Didam.
Geheel aan het einde van een rustig woonerf gelegen bieden wij aan; Deze goed onderhouden twee-onder-een kap woning met inpandige garage, eigen oprit en aangebouwde serre op een perceel van ruim 300 m² eigen grond.

De woning, welke is gebouwd in 1981, meet een netto gebruiksoppervlakte van ca. 135 m, heeft een bruto inhoud van 474 m³ en beschikt tevens nog over een prachtige aangebouwde serre van 14 m². De in aluminium uitgevoerde serre is voorzien van een hardglazen harmonicawand zodat deze ruimte in een handomdraai kan worden omgeturnd tot een comfortabele lounge/ veranda.

De plaats Didam is centraal gelegen in de achterhoek en beschikt over allerhande voorzieningen zoals winkels, scholen, treinstation en diverse sportaccommodaties. De gezellige centrumstraatjes met een grote diversiteit aan winkels en boutiques zorgen voor een gemoedelijke dorpse sfeer. Op geringe afstand van Didam bevinden zich de grotere steden zoals Doetinchem en Arnhem, terwijl ook het uitgestrekte natuurgebied Montferland op slechts 4 kilometer afstand van de woning is gelegen.

Indeling; entree, hal, toilet met hangcloset en fontein, bijkeuken/ berging met aansluitingen voor wasmachine en droger. Vanuit de bijkeuken is er directe toegang tot de inpandige en verwarmde garage. Aan de tuinzijde bevinden zich de woonkamer en de keuken. Vanuit de woonkamer bieden openslaande terrasdeuren toegang tot de serre en de tuin, de keuken is voorzien van een complete keukeninrichting welke beschikt over allerhande inbouwapparatuur zoals een koelkast, combimagnetron en een 5 pits gaskookplaat met rvs schouw. Ook de keukenruimte beschikt over een toegangsdeur naar de tuin. De begane grond is voorzien van een natuursteen vloer met een heerlijke vloerverwarming.

Indeling verdieping; overloop, drie ruime slaapkamers, complete badkamer met ligbad, separate douche, badkamermeubel met wastafel, hangcloset en designradiator. Via de vlizotrappen is er toegang tot de ruime bergzolder. De gehele eerste verdieping is voorzien van een keurige laminaat vloerafwerking.

De fraai aangelegde en nagenoeg geheel vrij gelegen achtertuin heeft door de situering op het zuidoosten een optimale bezonning. Het vele groen en de afstand tot de achtergelegen woningen zorgen voor een zeer goede privacy. Een toegangspoort aan de linkerzijde van het perceel zorgt voor een comfortabele ontsluiting van de tuin naar het woonerf.

Ben je na het bekijken van deze presentatie enthousiast geworden over deze mooie en gunstig gelegen woning?!
Neem dan snel contact op met Heilbron Mulders Quint makelaardij. Wij informeren je graag over de bezichtigingsmogelijkheden.

Lees de volledige omschrijving

Overdracht

Prijs
€ 250.000 k.k.
Aanvaarding
In overleg

Beschikbaarheid

Status
Verkocht

Bouw

Object type
Woonhuis
Bijzonderheden
Gestoffeerd
Voorzieningen
TV kabel, Buitenzonwering, Glasvezel kabel, Natuurlijke ventilatie

Dak

Soort dak
Zadeldak
Materiaal
Pannen

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
109 m2
Externe bergruimte
0 m2
Volume
474 m3
Perceeloppervlakte
304 m2

Indeling

Kamers
4

Tuin

Tuin
Achtertuin, Voortuin, Zijtuin
Kwaliteit tuin
Verzorgd
Positie
Zuidoost

Garage

Garage
Inpandig

Parking

Parkeerfaciliteiten
Op eigen terrein